גירושין

פרידה וגירושין מלווים באופן טבעי ברגשות, כעסים ותסכולים הבאים לידי ביטוי בעוצמות שונות, גם אם ההליך עובר באופן חלק יחסית. כל אלה עשויים להיות מכשולים בדרך, ולכן אתם צריכים לצידכם עו"ד מנוסה שינווט אתכם בבטחה.

עו"ד ליאת חן-ציוני מספקת משנת 2004 ליווי משפטי בהליכי גירושין, מייעצת ללקוחות הנמצאים בצומת דרכים קשה ומנווטת אותם לקראת הפתרון הנכון ביותר עבורם. לאורך כל הדרך היא שומרת על האינטרסים שלהם ובעיקר מגנה עליהם מפני טעויות הרות גורל. המטרה היא לומר 'שלום בשלום' ולצאת לחיים חדשים בביטחון מלא. 

ניסיון

מבית המשפט ועד הרבנות – מרוץ הסמכויות המפורסם

בתחום דיני משפחה קיימות שתי ערכאות משפטיות; בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה. שתי ערכאות אלה עשויות לדון בכל הקשור למזונות, חלוקת רכוש, משמורת וכו', ולכן קיימת חשיבות לבחירה מוקדמת בערכאה מסוימת, שם יתדיינו הצדדים. קיימים שיקולים שונים שיש לקחת בחשבון טרם בחירת הערכאה המתאימה, ואלה נבחנים בכל מקרה לגופו. התפיסה כי "בית הדין הרבני טוב לגברים ובית המשפט טוב לנשים" אינה בהכרח נכונה עוד. יש להחליט בכל מקרה בהתאם לנסיבותיו, מהי הערכאה המתאימה ולכן מומלץ להתייעץ עם עו"ד טרם ביצוע המהלך. 

תביעות גירושין

להבדיל מהליכים בעניין מזונות, משמורת ורכוש, שעשויים להתנהל בבית הדין ובבית המשפט, גירושין של יהודים בישראל יתבצעו לעולם בבית הדין הרבני. ככל שאין הסכמה בין הצדדים לבצע את הגירושין, יש להגיש תביעת גירושין לבית הדין הרבני אשר בסמכותו הבלעדית לדון בגירושין עצמם (מתן הגט). במסגרת תביעת הגירושין עולים לעיתים נושאים נוספים שדורשים הבנה ומיומנות ועולות שאלות כגון: האם כדאי להגיש תביעה לשלום בית? מתי אישה תהיה זכאית לכתובתה ומתי תפסיד אותה? האם בית הדין יכול להכריח בעל לתת גט לאשתו? מה המשמעות של סירוב במתן גט? כיצד ניתן למנוע מהבעל לעגן את אשתו? מענה לשאלות אלה ואחרות תלוי בנסיבות של כל תיק ותיק ומצריך ניסיון וידע בניהול הליכים בבית הדין הרבני.

הליך ליישוב סכסוך – הצעד הראשון בהליך הגירושין

בחודש יולי 2016 נכנס לתוקפו החוק להסדר התדיינויות במשפחה. חוק זה מחייב הגשת הליך גישור ("בקשה ליישוב סכסוך") טרם פנייה לבית המשפט או לבית הדין הרבני להגשת תביעות בסכסוך בין בני זוג. המטרה היא לנסות לגשר על פערים באמצעות הליך הנחשב ל"פחות מאיים" ביחס לביהמ"ש, בהנחה שגישור מבוסס על בניית הסכמות ויצירת הבנה הדדית. עו"ד ליאת חן ציוני מגשרת מוסמכת ומאמינה שגישור בגובה העיניים מביא 'ניצחון' לשני הצדדים, מאפשר לצדדים להפחית את המאבקים ועוגמת נפש, ולחסוך בזמן ובעלויות.

ליווי אישי לאורך כל הדרך

הליך הגירושין מצריך היערכות ותכנון מראש, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור כל לקוח. משרד עו"ד ליאת חן  מלווה כל לקוח ברגישות רבה ונמצא לצידו לאורך כל הדרך, כדי להיות אוזן קשבת ולהעניק הכוונה משפטית מדויקת, במכלול הסוגיות בהליכי הגירושין:

עו"ד ליאת חן-ציוני מציעה לכם מסלול לעתיד בטוח ומסודר יותר באמצעות תכנון מוקפד ובניית אסטרטגיה מותאמת אישית לכל לקוח, תוך ייצוג האינטרסים האמיתיים שלכם ועיגון כל הזכויות המגיעות לכם ולילדים המשותפים.

בואו נדבר! לתיאום פגישת היכרות >>>

050-6520882

תפריט נגישות