ייפוי כוח מתמשך

הדרך לשמירת השליטה בחייך ולקבלת החלטות גם במצב רפואי ירוד. ייפוי כוח מתמשך הוא הדרך הטובה ביותר להעביר סמכויות והחלטות לאדם קרוב, כך נוכל למנוע מחלוקות בין בני המשפחה ולהבטיח שחיינו יתנהלו כרצוננו בעתיד.

ייפוי כוח מתמשך הוא הדרך המשפטית החדשה והמתקדמת באמצעותה יכול כל אדם מעל גיל 18 יכול לקבוע כבר היום את האופן בו יתנהלו חייו בעתיד, כאשר חלילה, לא יהיה כשיר לקבל החלטות מהותיות בשל מחלה או מצב רפואי 

ניסיון

משרד עו"ד ליאת חן עורך ייפוי כוח מתמשך המאפשר לאדם לקבוע מיופה כוח שיקבל עבורו החלטות שונות במצב בריאותי ירוד, כמו החלטות לגבי טיפול רפואי, רכוש ונושאים אישיים שונים. עריכת ייפוי כוח מתמשך נועדה למנוע מחלוקות בין בני המשפחה בעתיד, לאפשר לאדם לקחת אחריות על עתידו ולהעביר סמכויות לאדם הקרוב אליו ביותר שעליו הוא סומך. 

ייפוי כוח מתמשך הוא תיקון חדש יחסית לחוק הכשרות משפטיות והאפוטרופסות, ונועד למנוע את הצורך לפנות לבית המשפט על מנת למנות אפוטרופוס לאדם שאיבד את יכולתו לקבלת החלטות בשל מצב רפואי במקרים כגון, תאונה או מחלה, דמנציה, חוסר הכרה ומצבים רפואיים שונים. מרגע שנערך ונחתם מסמך ייפוי כוח מתמשך ע"י עו"ד שהוסמך לכך בהכשרה מיוחדת, הרי שאין צורך במינוי אפוטרופוס ומיופה הכוח שנבחר ע"י האדם, יהיה זה שיקבל את ההחלטות עבור האדם החולה, בהתאם לרצונו וכפי שנכתב במפורש במסמך ייפוי הכוח.

למה לי ייפוי כוח מתמשך?

לתיאום פגישה >>>

תפריט נגישות