משרד עו"ד ליאת חן -מעמד אישי, גירושין, ירושות וצוואות

משפחה – זה כל הסיפור

ההחלטה להתגרש אינה ההחלטה פשוטה

ההחלטה להתגרש אינה ההחלטה פשוטה – וזו אחת ההחלטות המשמעותיות שאדם לוקח בחייו והיא משפיעה על כל המשפחה, הן מהבחינה הרגשית והן מהבחינה הכלכלית. 

יחד עם זאת, אנו מאמינים כי גירושין זה לא נעים אבל גם לא "סוף העולם". 

יש חיים אחרי אבל צריך להסדיר אותם מראש ובחוכמה. כדי שהחיים החדשים שלכם ייבנו כפי שאתם רוצים וכדי לסיים את פרק הנישואין בצורה הטובה ביותר עבורכם, יש להסדיר בתבונה ובליווי מקצועי נכון ומדוייק את כל הנושאים הכרוכים בגירושין, ובאופן המתאים בדיוק עבורכם ועבור המשפחה שלכם.

אנו מאמינים שהליווי האישי והמדוייק הוא קריטי בהליך הזה – כל משפחה היא עולם, וכל מקרה זקוק לפיתרונות הספציפיים המתאימים עבורו ואת זה בדיוק אנו מעניקים ללקוחות שלנו.

נעניק לכם את היעוץ המשפטי הטוב והמקצועי ביותר ונבנה יחד אתכם את האסטרטגיה המתאימה לכם – בהתאם לנסיבות חייכם ולמטרות שלכם בהליך הגירושין.

חשוב לזכור כי אסטרטגיה נכונה נבנית עוד לפני שמתחיל ההליך המשפטי ולכן תדאגו לקבל את היעוץ המשפטי הטוב ביותר עוד לפני שיוצאים לדרך.

בתהליך הגירושין יש להסדיר הן את העניינים הכרוכים בילדים, חלוקת זמני השהות עימם בין ההורים ותשלום המזונות  והן את כל העניינים הרכושיים על מנת לשמור על זכויותיכם הכלכליות ולוודא שתקבלו את מלוא הזכויות המגיעות לכם, עם הפרדת הכוחות.

אנו רואים בפן הכלכלי הכרוך בגירושין את אחת העסקאות הכלכליות החשובות ביותר בחייכם – ועל כן אנו מלווים את לקוחותינו ביד רמה הן בהיבט הרגשי והמשפחתי והן בהיבט הכלכלי של חלוקת הרכוש המשותף, על מנת שיצאו מחוזקים ומבוססים לחיהם החדשים.

נטפל במכלול הנושאים הנדרשים כדי שתוכלו לצאת לדרך חדשה בבטחה:

חלוקת זמני השהות עם הילדים

ברוח התקופה, המגמה היום לחלוקת זמנים שווה בין הורים, ככל ששניהם מעוניינים בכך וככל שהסדר זה הוא נכון ומטיב עבורכם ועבור הילדים שלכם. על כן אך אנו מתייחסים לכל משפחה בהתאם לנסיבותיה, ונפעל לחלוקת זמני השהות באופן הנכון ביותר במקרה שלכם  – כל משפחה וההסדר הנכון ביותר עבורה. 

מזונות הילדים

נבחן את צרכי הילדים  ואת יכולתם הכלכלית של ההורים כדי להגיע לסכומי מזונות שהולמים את הצרכים של הילדים, ונפעל על מנת להגיע להסדר המזונות הטוב ביותר עבורכם. נושאי הסדרי השהות עם הילדים ומזונות הילדים הם דינמיים ולעיתים מתרחשים שינויים שמצדיקים בחינה מחודשת של הסכומים כאשר הנסיבות משתנות וגם כאן ניכנס לתמונה כדי להתאים את סכומי המזונות לשינויי החיים.

חלוקת הרכוש המשותף

גירושין הם גם העסקה הכלכלית הגדולה ביותר בחיים של הרבה אנשים – גם למי שחושב שאין לו כלום – יש בדרך כלל דירה, זכויות סוציאליות, פנסיות וגם מזונות – ומדובר בהרבה מאוד כסף.

בתחילת ההליך נערוך מיפוי מדוייק של הרכוש המשותף ונאתר כל זכות כלכלית שאתם זכאים לה, נציע דרכים יצירתיות לחלוקת הרכוש באופן הטוב ביותר שיבטיח את עתידכם, נוודא שהזכויות שלכם מוגנות ונפעל במידת הצורך להגנה עליהן באופן משפטי עד לסיום ההליכים המשפטים, על מנת למנוע הברחת נכסים ופגיעה בזכויות שלכם.

גירושין וכתובה

לצד אלה נסדיר את העניינים הכרוכים בסיום הגירושין עצמם בבית הדין הדתי, ונפעל למיצוי הזכויות על פי ההלכה לרבות מזונות אשה ותביעות כתובה.

גירושין הם לא רק מלחמה בבית משפט

הרבה מסכסוכי הגירושין ניתנים לפיתרון בדרכי שלום, בגישור ובהסכמי גירושין, גם כשהסכסוך רחב, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה

אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך עם יעוץ משפטי ממוקד, ליווי בהליכי גישור, ניהול מו"מ לצורך הגעה להסכמי גירושין  ונביא לפיתרון מהיר ויעיל של המחלוקות, מתוך מטרה לאפשר לכם ולילדכם להמשיך הלאה ולבנות חיים חדשים טובים יותר

איך מתחילים? ביעוץ אישי, מדויק ומקצועי.

דברו איתנו ונתאם פגישת יעוץ מקצועית במסגרתה נבחן את הנתונים, נעניק לכם יעוץ משפטי מדוייק  ונציע את הפיתרון האופטימלי למקרה שלכם.

משפחה, זה כל הסיפור.

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים:

ניסיון רב ביצוג בכל הערכאות

אנו גאים להציג ניסיון מוכח בניהול מאות הליכים משפטיים מסוגים שונים בפני מערכת בתי המשפט וגופים נוספים, דבר המקנה לנו יכולות ייצוג מעולות עבור לקוחותינו.

רוח לחימה להגנת זכויות הלקוח ללא מורא

צוות עורכי הדין שלנו מתאפיין ברוח לחימה עיקשת ובשאיפה בלתי מתפשרת להשיג את מיטב התוצאות עבור לקוחותינו תוך ניצול מקסימלי של הכלים המשפטיים הקיימים.

ידע משפטי נרחב

צוות עורכי הדין שלנו כולל מומחים מובילים בתחומים מגוונים שרכשו ניסיון ומוניטין רב במהלך עשרות שנים של עיסוק בייצוג משפטי.

טוטאליות ללקוח

אנו במשרד עו"ד ליאת חן בחרנו בגישה השמה את הלקוח במרכז.
כמשרד בוטיק איכותי אנו מקפידים לבחור כל לקוח בקפידה ולהעניק לו תשומת לב מיוחדת ויחס איש.
אין דבר כזה "עוד לקוח" אצלנו.
כל לקוח זוכה לליווי צמוד, הכוונה שוטפת בכל התחומים וזמינות מלאה של עורכי המשרד.

חשיבה יצירתית ופתרונות מותאמים אישית לכל לקוח

אנו מאמינים בחשיבה "מחוץ לקופסה" ובפיתוח גישות חדשניות לייצוג משפטי שיביאו את התוצאות המיטביות עבור הלקוח.

כל לקוח זוכה להתייחסות פרטנית ולראייה ייחודית של צרכיו, כשאנו מגבשים עבורו אסטרטגיה משפטית מותאמת אישית לנסיבותיו.

אנו פועלים בכמה מישורים עיקריים

התהליך של גירושין יכול להיות מאתגר ומורכב מבחינה רגשית, כלכלית ומשפטית.

כדי להקל עליך בתקופה זו, אנו מציעים ייעוץ וליווי מקצועיים שיאפשרו הסדרה יעילה והוגנת של כל הסוגיות הרלוונטיות.

קביעת הסדרי שהות הולמים עם הילדים

נבנה יחד איתכם לוח זמנים הוגן וגמיש שיאפשר שמירה על הקשר ההורי תוך מתן עדיפות עליונה לטובת הילדים.

טיפול בהליך הגירושין עצמו

נסייע בהסדרת כל הנושאים הקשורים ישירות לגירושין על פי הדין הדתי, כגון הפיכת פירוד לגירושין פורמליים, עריכת הסכם גירושין מחייב, סידורים עבור גט ועוד. כך תוכלו להמשיך בחייכם החדשים מבלי להיתקע על נקודות טכניות.

חלוקת הרכוש המשותף

נסייע במיפוי וחלוקה הוגנת של הנכסים שצברתם יחד, כגון דירת המגורים, חשבונות בנק, כספי פנסיה ועוד.
הכל כדי לאפשר לכם התחלה חדשה מבלי לאבד את מה שהגעתם אליו במשותף.

חיוב מזונות הילדים

נלווה אתכם בתהליך חישוב וקביעת דמי המזונות בהתאם להכנסות, הוצאות וצרכים הייחודיים שלכם.

בואו נדבר

לפניות בכל נושא השאירו לי פרטים ואחזור אליכם בהקדם 

תפריט נגישות